Bouřlivý příliv

Originální název: Rising Tides

Alpress - 2000
ISBN: 80-7218-361-3

Alpress (2000) 80-7218-361-3 320

Starostlivý Ethan se snaží vybudovat prosperující podnik, aby novou rodinu pomohl zajistit. Pod jeho zdánlivě klidným zevnějškem ale dřímá tíživá minulost týraného chlapce. Kvůli Sethovi i ženě, kterou vždycky miloval, se pokouší ji překonat.

Nora Roberts Nora Roberts
*10.10.1950

Bloodym
  30. 11. 2013, 16:12
Grace mi byla sympatická už v prvním díle a náznaky vztahu s Ethanem se objevily už tam. Hezký příběh o lidech, kteří se milovali od dětství, ale trvalo jim, než k sobě našli cestu.
spirlice
  11. 9. 2013, 19:28
První kniha kterou jsem od této autorky koupila.Natolik mě styl jejího psaní zaujal,že jsem se stala její fanynkou a vášnivou čtenářkou a nesmí v mojí knihovničce chybět žádná její kniha.
koki.veru
  5. 11. 2013, 17:28
Druhý díl série o chlapcích Quinnových. Krásná knížka, kterou jsem stihla přečíst během necelých dvou dnů....Kniha je plná lásky, napětí, štěstí, ale i trochu smutku a nenávisti. Naštěstí ale, jak to u těchto romantických knih bývá, vše dobře dopadne a všichni jsou šťastní. Už se těším na třetí díl této série :)