Tichý přístav

Originální název: Inner Harbor

Alpress - 2001
ISBN: 80-7218-415-6

Alpress (2001) 80-7218-415-6 296

Phillip se vždy soustřeďoval jen na svou kariéru. Příchod osvojeného malého Setha, původně opuštěného chlapce, znamenal veliký zásah do Phillipových plánů, ale hlavní hrdina postupem času k chlapci nachází citový vztah.
Srůstání nové rodiny je nepříjemně narušeno příchodem neznámé ženy, která chce ve městě napsat knihu. Ve skutečnosti se její zájem soustředí právě na Setha. Záhadná doktorka skrývá tajemství, které může chlapcův nalezený domov vážně poškodit...

Nora Roberts Nora Roberts
*10.10.1950

Bloodym
  30. 11. 2013, 16:18
Phillip mi přišel s bratrů Quinnových nejzajímavější, přesto mě tahle kniha zklamala. Myslím, že chápu, jakou chtěla autorka udělat hlavní hrdinku. Můj pocit ale bohužel je, že hlavní hrdinka se jí charakterově nepovedla
koki.veru
  8. 11. 2013, 12:36
Třetí díl krásné série o bratřích Quinnových byl stejně dobrý, jako předchozí dva díly. Kniha plná napětí, starostí, lásky, štěstí a pohody. Přečetla jsem jí během dvou dnů, krásně se čte a dokáže čtenáře plně zaujmout.