Originální název: Montana Sky

Alpress - 2013
ISBN: 978-80-7466-219-5

Alpress (2013) 978-80-7466-219-5 508
Alpress (1997) 80-7218-066-5 504

Bohatý rančer Jack Mercy ve své závěti určí, že jeho tři dcery - které se navzájem vůbec neznají, protože jsou z různých manželství svého otce - musejí spolu strávit celý rok na ranči, jinak že o svoje mnohamilionové dědictví přijdou. Na samotě, jen ve společnosti dělníků a několika sousedů, tedy žije světácká scénáristka Tess, plachá učitelka Lily, kterou pronásleduje její bývalý násilnický manžel, a praktická Willa, jež vyrůstá na ranči od dětství.
Než si na sebe zvyknou, dojde k mnoha sporům a hádkám, ale nakonec je stmelí nejen touha po dědictví, ale i strach z šíleného masového vraha, který řádí v okolí, láska ke třem mladým rančerům a nakonec i skrytá, nicméně silná, povahová příbuznost...

Nora Roberts Nora Roberts
*10.10.1950

Bloodym
  10. 12. 2013, 12:15
Zajímavá kniha, která nebyla jen příběhem, jak každá ze sester ke štěstí přišla. Velkou součástí příběhu je i o sestrách, jak k sobě hledají cestu a vytváří si vztahy. Moc pěkná kniha.
Nickyna
  13. 3. 2015, 23:38
Kolem a kolem je to stále jenom "předvídatelý" romantický příběh vhodný k chvíli odpočinku, říkala jsem si, vzhledem k tomu, že na červenou knihovnu vůbec nejsem, ale TENHELE příběh mě absolutně dostal! Nora R. to se mnou jednoduše umí. Sexy kovbojové, těžká dřina a tvrdohlavá holka, která tomu všemu velí. Super počtení :-)