Dům na vřesovišti

Dům na vřesovišti Originální název: The Solace of Sin

Euromedia Group - 2003
ISBN: 80-249-0132-3

Euromedia Group (2003) 80-249-0132-3 270

Romantická knížka anglické autorky vypráví příběh čtyřicetileté ženy, které koupě půvabného starého domu na pobřeží radikálně změnila způsob života.
Manželka neúspěšného spisovatele a matka dospělého syna zůstává v manželství se sobeckým mužem jen s ohledem na syna, touží ale občas se na chvíli odpoutat od dusivé domácí atmosféry. Náhodné nabídce krásného osamělého domu uprostřed blat hrdinka neodolá, dům koupí od jeho majitelů a seznámí se tak s rodinou svérázných srdečných Irů, s nimiž se spřátelí. Nejstarší syn, drsný, ale přímý člověk, pronásledovaný svou minulostí, znamená pro ni více než jen přítele a když ženu začne ohrožovat její vlastní manžel, je to právě on, kdo jí zachrání život a nabídne jí budoucnost a bezpečí. Nenáročná, ale docela příjemná romantická záležitost. (Založil/a: zuzik)

Illaa
  20. 6. 2014, 21:55
Tato kniha nějak neměla tu pravou šťávu. Ani vyslovená romantika ani žádné drama či napínavá zápletka. Takové pohodové nenáročné čtivo, které u mě bohužel nevyvolávalo žádné větší emoce. Celou dobu jsem čekala na větší rozvinutí milostného příběhu, to se bohužel dělo až na posledních pěti stránkách..
Laďka D.
  23. 3. 2016, 10:36
Kniha se mi velmi líbila, velmi pěkný příběh romantika i drama. Knihu jsem půjčila mamce a tak se jí líbila, že si jí taky koupila aby se k ní jako já mohla často vracet.