Noc, moře a hvězdy

Originální název: Night, Sea and Stars

Domino - 1999
ISBN: 80-86128-39-3

Domino (1999) 80-86128-39-3 278

Román vypráví příběh muže a ženy, kteří se po leteckém neštěstí ocitnou spolu na opuštěném ostrůvku v Tichém oceánu.

Úspěšná módní návrhářka Skye se ocitá na ostrůvku v Tichém oceánu s pilotem - přitažlivým mužem. Z počátku nesnáší jeden druhého a narážejí na sebe dvě suverénní a silné osobnosti, zvyklé nařizovat a nepodřizovat se druhému. Postupem času a okolností vyrůstá mezi nimi respekt, ale i láska a vášeň. Velikou zkouškou jejich vzájemné lásky je návrat domů, do jejich vlastního prostředí, kde je čekají jejich vlastní závazky. Láska zrozená za těchto výjimečných podmínek však vydrží i tuto zkoušku. (Založil/a: zuzik)

Evelýny
  28. 6. 2015, 14:15
Standardní romantický příběh, který ničím nepřekvapí. Překvapivě já dočetla do konce a příběh se mi v určitých fázích i líbil. A ještě mi pomohl odreagovat se od auditu akreditace laboratoří - ti, co zažili ví, o čem mluvím :-). Konec příběhu trochu utržený ze řetězu, ale to akreditace laboratoří také.