Vražedná nevinnost

Columbus - 2003
ISBN: 80-7249-156-3

Columbus (2003) 80-7249-156-3 431
Columbus (1995)

V americkém městečku Innocence, což neznamená nic jiného než „nevinnost“, nezůstane žádný nově příchozí dlouho cizincem. Brzy to zjistí i Caroline Waverlyová, krásná a talentovaná houslistka, která sem utekla ze světa koncertních turné i od komplikovaného vztahu se slavným dirigentem. Uchýlí se do starého rodičovského domu, kde si mezi dávnými vzpomínkami na dětství touží nerušeně odpočinout. Nechce nic víc než na čas uniknout světlům reflektorů a v klidu žít za okny se starosvětskými krajkovými záclonami. Zanedlouho však pozná, že ani v městečku s tak příkladným jménem není kam ukrýt ohavná tajemství a že za dusných a horkých nocí stačí jediná jiskra, aby v lidských srdcích zažehla zhoubnou a smrtící vášeň… Nora Roberts patří už mnoho let k předním autorkám romantického a milostného žánru. A nejen to. Už dávno si ji oblíbili i ti, kteří před sebelepším zamilovaným románem dají přednost pořádné drsné detektivce. Pro ty se stala „duchovní matkou“ poručíka Evy Dallasové, svérázné hrdinky detektivní řady Smrtící…, jejíž příběhy rozvíjí pod jménem J. D. Robb.

Nora Roberts Nora Roberts
*10.10.1950

Bloodym
  10. 12. 2013, 12:41
Přiznám se, že tady mě opravdu překvapila identita vraha. Výborný příběh. I když hlavní hrdinové mi moc sympatičtí nebyli...
marr13
  16. 2. 2012, 19:31
Tato kniha se mi hodně líbila.Dobře se četla,ale chyběla mi tam ta vášeň,kterou tak krásně popisuje.Pořád hledám nějakou knížku, která překoná sérii Smrtící,ale stále nemá konkurenci.Ale dialogy mezi hlavními hrdiny byla hodně dobrá,už jsem se dlouho tak nenasmála.Doporučuji.

P.S. Už je natočený film a 20.2.2012 vychází na DVD zatím teda jen v jinde než u nás.