Zrozená z ohně

Columbus - 1997
ISBN: 80-85928-72-8

Columbus (1997) 80-85928-72-8 356

První část romantické trilogie

Sestry Concannovy pocházejí ze západního Irska, ze země, z jejíhož nekonečného tajuplného ducha tyto ženy čerpají.
Toto je příběh nespoutané umělkyně, která nemůže utéci před svou vlastní minulostí, stejně jako se nedokáže skrýt před láskou. Maggie - ta nadaná, svéhlavá, nezkrotná a umíněná bytost je ZROZENÁ Z OHNĚ. Umělecká sklářka, jejíž nevšední, vynikající díla nejsou jn pouhými objekty pro potěchu oka, ale doslova součástí její nejvlastnější podstaty. Muž, který otisk sklářčiny duše skrze její umění postřehne, přísahá, že této ženě musí zajistit fascinující kariéru. Sotva však galerista Rogan Sweney vkročí do Maggiina ateliéru, jeho srdce beznadějně zahoří. A rány Maggiiny temné minulosti pak zvolna zaceluje a hojí nádherná, něžná a všeodpouštějící láska...

Nora Roberts Nora Roberts
*10.10.1950

spirlice
  11. 9. 2013, 19:18
Je to moje nejoblíbenější kniha od této autorky a člověk se u ní pořádně od srdce zasměje.Navíc příběh se odehrává v Irsku a to mě od malička fascinuje.
spartik
  11. 11. 2011, 12:44
Po dlouhé době ženský román který se dobře četl, pobavila jsem se u něj, nebyly tam stupidní dialogy u kterých člověk kroutí hlavou.