Originální název: Sacred Sins

Motto - 2016
ISBN: 978-80-267-0563-5

Motto (2016) 978-80-267-0563-5 302
Alpress (2002) 80-7218-668-X 280

Ospalou atmosféru letního Washingtonu naruší série brutálních vražd mladých žen, uškrcených částí kněžského roucha. Po stopě psychopata se spolu a detektivem Parisem, znalcem a milovníkem žen, vydává i psicholožka Tess. Jejím úkolem je objasnit motiv a charakter pachatele a ona ani v nejmenším netuší, že zvrácený \"kněz\" ji mezitím zahrnul do svých plánů...

Nora Roberts Nora Roberts
*10.10.1950

Bloodym
  10. 12. 2013, 12:19
Jedná se spíše o detektivku s romantickou zápletkou, než čistou romanci. Tahle kniha mě velmi bavila. Hlavní hrdinové se mi opravdu líbili. Skvělá práce od Nory Robertsové.
marr13
  17. 4. 2012, 17:41
Tato kniha patří do série Detektivové z DC.Mám takový pocit,že už se jí rodila v hlavě Eva Dallas,protože spoustu věcí,které tam píše mi jí připomíná.Jinak je to docela slušná detektivka, s docela zajímavým koncem.Hlavní hrdinové mě nijak nerušili.Pokračování je Srdcová dáma. Doporučuji si přečíst obě.