Francouzky netloustnou

Ikar - 2011
ISBN: 80-249-0664-3

Ikar (2011) 80-249-0664-3 278
Ikar (2006)

Kniha francouzské podnikatelky a obdivuhodné ženy, žijící mezi New Yorkem a Paříží, není o dietách, ale o životní cestě, na níž se vylaďujeme návyky, hledáme, co nám prospívá, a učíme se, co nám škodí - to vše s optimismem a úsměvem na rtech. (Založil/a: Bari)

Makulenka
  12. 5. 2016, 12:58
Motivační, když se člověk potřebuje nakopnout k přemýšlení o tom, co kdy a jak jí - neboli jak nenásolně shodit pár kil a získat na "lehkosti" ... ;)
Almicka
  9. 3. 2013, 16:30
Báječná kniha, která čtenáři umožní nahlédnout do života autorky a zároveň mu předá cenné zkušenosti a rady, nikoli ohledně zbytečných diet a mučení vlastního těla úmorným cvičením, nýbrž k způsobu života, který vedou pravé francouzky. Kniha mi dala nový pohled na jídlo, pohyb a hlavně na život samotný. Autorka je úžasná žena, která podle mého ví, o čem mluví a knihu doporučuji všem dívkám i ženám, které si neustále hledají střídmou cestu k požitkům života. Zde ji určitě najdete.