Nespoutaná

Originální název: Unlaced

Levné knihy KMa - 2008
ISBN: 978-80-7309-586-4

Levné knihy KMa (2008) 978-80-7309-586-4 310

Lucy Abbingtonová miluje zvířata a chce se stát zvěrolékařkou, ale v její době ji nikdo nechápe. Jednoho dne vzplane láskou k lordu Mandevillovi, jenž jako jediný ji podporuje v jejím snu. A příběh plný lásky a zklamání začíná. (Založil/a: Lea)

Kristina Cook Kristina Cook

Magyana
  15. 4. 2013, 11:36
Tohle byl hrozný omyl. Tak to dopadá, když v knihovně ve spěchu pošlete své dítě do sci-fi regálu a řeknete mu, ať něco přinese. A ono do toho regálu netrefí a přinese tohle. Ano, přečetla jsem to za dva dny, víc jsem té blbosti odmítla věnovat.
Takže zhruba takhle: ona je krásná, on je bohatý, jaksi se do sebe zamilují, ale nechtějí si to přiznat, do toho nějaké plesy, zranění koně a štěňátko se zlomenou nožičkou (okamžik prosím, odcházím zvracet) a na závěr velký happyend.
Upřímně nechápu, proč někdo takové věci píše. Budu si muset spravit chuť nějakým krvákem, tohle na mě bylo vážně moc.