Krav Maga

Naše vojsko - 2009
ISBN: 9788020606891

Naše vojsko (2009) 9788020606891 250
Naše vojsko (2003) 80-206-0689-0 246

Na tomto světě neexistuje jediná země, jediný stát, jejichž vláda by mohla občanovi zaručit, že nebude někdy v budoucnu muset sám čelit útoku ozbrojeného psychopatického teroristy, kriminálního zločince, násilníka pod vlivem drog, agresívního šílence, pobudy... Krav Maga - souhrn bojových technik pro boj zblízka a osobní sebeobranu, původně vyvinutý pro potřeby IDF, Izrsaelských obranných sil, a pro další národní bezpečnostní služby a složky. Přizpůsobený civilním potřebám tak, aby uvedené metody dokázali úspěšně uplatnit normální občané, mladí i staří, muži i ženy, jako takoví nedisponující obzvláštní fyzickou silou, učí, jak se vypořádat s útočníkem ozbrojeným nožem, sekyrou, hrdlem láhve, jinými bodnými, řeznými a sečnými nástroji a zbraněmi, tupým nástrojem - palicí, holí, kamenem -, střelnými zbraněmi - pistolí, samopalem - výbušninami - granátem. KM předvádí i zákroky podnikané ve prospěch třetí osoby a demonstruje, jak má občan reagovat, je-li napaden dvěma ozbrojenými útočníky. (Založil/a: Caveo)

Imi Sde-Or Imi Sde-Or
*26.05.1910 - †09.01.1998

S.SALVADOR
  13. 8. 2012, 21:45
Hodnotit lze pouze, pokud systém Krav Maga děláte. V knize je použitý materiál v určitých věcech i již nepoužívaný. Ovšem většina zůstává stejná (viz. obrana proti osobní zbrani,tyči,samopalu atp..). Je tuším jediná na trhu. Nestačí si ji ovšem koupit a prolistovat. Nebojte se postupy vyzkoušet!