Kniha čarodějnictví

Kniha čarodějnictví Originální název: A Witch’s Notebook

PRAGMA - 2009
ISBN: 978-80-7349-158-1

PRAGMA (2009) 978-80-7349-158-1 206

V této knize nám jedna z nejznámějších čarodějek dneška nabízí své osobní poznámky, v nichž sleduje svou duchovní cestu k osvícení - její čarodějnická dráha je příběh plný zajímavých zvratů, úžasných svědectví i několika životních políčků. Úvahy o duchovnu, přátelích, rodině, magii a filosofii jsou spojeny s cvičeními, která vám pomohou podpořit a prohloubit váš rozvoj v oblasti magie. Klíčové principy jako očištění aury, vyladění vyšší mysli, energetické vlny, léčivé kanály, kultivace ducha, bylinné směsi a přehledy kouzel jsou použity v magické praxi, a to jak na základní, tak na celkové úrovni a nabízejí progresivní přístup do nového světa praktik witchcraftu. Kniha obsahuje obsáhlou část o bylinách, v níž je uvedeno magické využití, planetární energie, odpovídající astrologické znaky a energie živlů u více než 100 bylin, květin, kořenů a plodů. (Založil/a: skjaninka)