1000 dívčích otázek

Poprvé vydáno celosvětově: 1999

Nava - 1999
ISBN: 80-7211-056-X

Nava (1999) 80-7211-056-X 210

1000 otázek se objeví z ničeho nic ve tvé hlavě a je třeba na ně dát odpověď. Jsou to otázky podstatné, nepodstatné, normální a bláznivé, trapné a zvídavé. Otázky, které s sebou přináší dospěláctví a které se mohou nečekaně stát problémem, když na ně prostě žádnou odpověď nenajdeš. Jsou to otázky, které občas položíš své nejlepší přítelkyni nebo příteli, sourozenci, možná mámě nebo tátovi. V horším případě vyvoláš lavinu indiskrétních protiotázek, na které opravdu nechceš odpovídat. tato kniha to pomůže problémy řešit.

Kniha byla nominována na literární cenu "Cena Český Bestseller - 2005 - Nejprodávanější nebeletrie pro děti a mládež". (Založil/a: skjaninka)

lucaaa8
  8. 11. 2012, 23:40
Tuhle knihu jsem dostala od dědy k Vánocům, když mi bylo asi 15 a doslova jsem ji nenáviděla. Prarodiče nedokážou pochopit, že už nejste děti, a že evidentně nepotřebujete odpovědi na 1000 otázek, z nichž 999 dokážete už odpovědět. Ale možná tahle kniha může sloužit jako výchovná pomůcka pro rodiče, kteří netuší jak svým dcerám odpovědět na některé zapeklité otázky.
Krissty
  1. 12. 2012, 15:54
Není to nikterak záživná četba, zvlášť když to všechno už máte za sebou a znáte to. Ale pro slečny kolem dvanácti let je to hodně užitečné a velmi dobře napsané.