Dívčí parta I

Originální název: Clique

Alpress - 2006
ISBN: 80-7362-250-5

Alpress (2006) 80-7362-250-5 206

Dylan, Kristen, Alicia a Massie tvoří partu puberťaček ze sedmé třídy. Všechny jsou z bohatých rodin, krásné, nafoukané a neuvěřitelně rozmazlené. Dovedou krutě zatočit s těmi, kdo se jim znelíbí. Do toho přichází do třídy nová dívka Claire, jejíž rodina se dočasně nastěhuje do domu pro hosty Massiiných rodičů, než si sežene vlastní bydlení. Ve skříni nemá Claire žádné hadříky podle poslední módy, a přece hrozně stojí o to, aby se dostala do party. Zdá se to být nesplnitelný sen. Nebo snad ne? (Založil/a: skjaninka)

yanniss
  4. 9. 2012, 17:15
Skvělá série pro náctileté slečny. Já mám rada sci-fi knížky, proto jsem ráda, když si mezi sci-fi knihama mohu přečíst i něco méně náročného jako je Dívčí parta. Určitě doporučuji slečnám od 11ti - 15ti let. Já jsem ale poslední díl četla v 18ti a přesto mě to bavilo :)
Elliesrocher
  31. 5. 2013, 13:35
Četla jsem v 10ti letech ale přečetla jsem jednim dechem,úžasné a pro mladé holky,které zajímá móda,luxus,peníze a skvělé kámošky je to ta pravá.