Tajemství domu Winterů

Tajemství domu Winterů Originální název: Winter House

BB art - 2006
ISBN: 80-7341-663-8

BB art (2006) 80-7341-663-8 294

K několikanásobnému vrahovi, který je nalezen s nůžkami trčícími z prsou a bodcem na led v ruce, jsou zavoláni detektivové ze zvláštního oddělení, Kathy Malloryová a její kolega detektiv seržant Riker. Jednou z obyvatelek domu Winterů, kde k vraždě došlo, je sedmdesátiletá Nedda Winterová, která se k vraždě okamžitě přizná a tvrdí, že zabíjela v sebeobraně. Vražda je objasněna a případ uzavřen. Ale pátrání nekončí. Nedda Winterová je totiž nejhledanějším dítětem v historii newyorské policie. Pohřešuje se už skoro šedesát let, od té doby, co byla údajně unesena po masakru své rodiny… vyvražděné bodcem na led. (Založil/a: alyssa18)

Carol O'Connell Carol O'Connell
*26.05.1947

alyssa18
  30. 8. 2010, 20:56
Velmi zajímavá kniha, ale po jejím přečtení jsem z ní vůbec nebyla moudrá. Orientace ve všech těch postavách, finančních a právnických machinacích a v ose "přítomnost-minulost" byla téměř nemožná, ale základní kostru děje jsem pochopila a je docela šokující. Ve finále ale musím říct, že je to dílo hodně, hodně zdařilé a klidně si to přečtu znovu.