Polibte si!

Originální název: My Side of the Story

Jota - 2007
ISBN: 978-80-7217-484-3

Jota (2007) 978-80-7217-484-3 24

Will Davis ve svém oslnivém debutu uvádí na scénu nejzajímavějšího anglického středoškoláka od dob Adriana Molea. Jarold alias Jaz je typický šestnáctiletý kluk. Žije se svými kupodivu nerozvedenými rodiči, sestrou a nenápadně suverénní babičkou. Je to život jako vystřižený z TV show. Nebo to tak aspoň vypadá. Ve skutečnosti je Jazův život pravým opakem dokonalosti. Musí chodit k psychologovi a spolužáci na něj mají neustále spadeno. Aby toho nebylo málo, do dalších průšvihů Jaze spolehlivě zavleče nejlepší kámoška Al. Jaz ví, že to musí nějak uhrát aspoň do závěrečných zkoušek, aby mohl tuhle kapitolu svého života jednou provždy uzavřít. Jenže jak se tak honem honem snaží vykličkovat, zjišťuje, že jediné, před čím neuteče, je on sám. „Polibte si“ je vtipný, nahořklý a úžasně zábavný, skvěle vypracovaný portrét přemoudřelého teenagera s hlavou plnou trápení, který stojí tváří v tvář ošemetnému dospívání a hledání sebe sama. (Založil/a: Kathenqa)

Will Davis Will Davis
*??.??.1980

DerMahr
  28. 4. 2011, 23:21
"vtipný, nahořklý a úžasně zábavný, skvěle vypracovaný portrét přemoudřelého teenagera" Vždyť to není pravda, tahle kniha se mi dostala do ruky, když jsem právě hltal Mládí v hajzlu. Přirovnávat nebudu, ale kniha je zoufale nezábavná. Kluk co se snaží být zoufale vtipný a chytrý pořád zůstává hlupákem. NEdoporučuji.