Bagó, hop!

Bagó, hop!
Originální název: Bagó, hop!

Cykloknihy - 2006
ISBN: 80-903677-2-0

Cykloknihy (2006) 80-903677-2-0 202

Děj knihy se odehrává většinou v prostředí cyklistických závodů. Na pozadí epizod sledujeme zrání dospívajícího mladíka Martina, který zcela propadl cyklistice a obětuje jí veškerý volný čas. Zažíváme s ním prohry, zranění i vítězství. Díky pomoci a obrovskému fandovství rodičů, kteří jeho zálibu všemožně podporují, se vypracovává ve stále lepšího závodníka. Nechybí pochopitelně ani první láska, tak krásná a romantická, jak jen ve věku dospívajících může být. Zajímavostí možná je to, že i jeho dívka Radka jezdí závodně na kole, a tak mnohé závody prožívají společně. Je to také příběh o vztahu k psímu kamarádovi, se kterým Martin v jakési snové rovině i rozmlouvá, radí se s ním. (Založil/a: skjaninka)

Jan Polášek Jan Polášek
*??.??.1944

Jammel
  3. 4. 2013, 21:05
Kniha je sice psaná poněkud jednodušším slohem, ale i tak mě příběh naprosto pohltil a dodal další motivaci k cyklistice :-)