Zlost tiší pomsta

Originální název: A Rage for Revenge

And Classic - 1996
ISBN: 80-85782-76-6

And Classic (1996) 80-85782-76-6 507

Třetí kniha série Chtorranská invaze.

Jak se chtorranská invaze děsivou rychlostí rozšiřuje, má jen několik málo zasvěcených odvahu a odhodlání bojovat. Tito odvážlivci - vojáci, vědci, civilisté - se pokoušejí zjistit o vetřelcích vše, co je možné, aby se pokusili o poslední úder, který by zachránil Zemi před naprostou nadvládou. Poručík Speciálních jednotek James McCarthy, unesený skupinou anarchistů, musí tajně shromáždit životně důležité informace a přitom odolávat surovému, ale svůdnému učení kultu odpadlíků... kultu, jenž uctívá a slouží lidožravým Chtorranům.
Ve třetím románu klasické série Davida Gerrolda o útoku vetřelců na Zemi válka pokračuje. Máte před sebou strhující příběh o bitvě lidstva s největší hrozbou, jakou kdy Země poznala.

Very.N
  14. 3. 2016, 13:48
Au, tak tohle trochu bolelo... Nevim, jestli je to tím, že mám ráda hrdiny "chlapáky", ale v tomto pro mě zatím nejslabším dílu série jsem fňukala nad fňukáním a věčným sebelitováním hlavního hrdiny. A přiznám se, že jsem občas přeskakovala stránky, a to při sezeních s Foremanem. Asi nejsem dostatečně duševně vyspělá (nebo uvědomělá či intelektuální?), ale kecy vymývající mozek mě ubíjely. Bylo to jako na horský dráze - wau, to je masakr, parádní scéna, super za pět hvězd... - aaau, to je příšerný, tak na jednu hvězdu. Takže za tři a doufám, že ve čtyřce už těch Chtorranům nakopou pr.... :-)