Originální název: Power of Your Subconscious Mind

ISBN: 80-85634-08-2

PRAGMA (2003) 80-85634-08-2 240
Knižní klub (1997)
Knižní klub (1993)

Představujeme vám světoznámý bestseller učitele pozitivního myšlení dr. J. Murphyho, význačného představitele proudu psychologického myšlení, jež vyzvedá úlohu podvědomí v lidské psychice. Podvědomí je podle autora dokonce rozhodující silou, která určuje nejen duševní, ale také tělesný a společenský rozvoj člověka. Dr. Murphy na množství konkrétních příkladů uvádí, jak postupovat, aby člověk dosáhl úspěchu v zaměstnání, podnikání apod. Autor nám tak pomáhá při hledání kladných řešení našich životních situací. „Viděl jsem na vlastní oči, jak se s lidmi všech stavů, ras a národů děly zázraky. Také váš život se fantasticky změní – jakmile začnete využívat magické moci svého podvědomí. Tato kniha vám objasní, jak váš způsob myšlení a obrazy vaší představivosti formují a určují váš osud; neboť povaha a podstata člověka jsou dány obsahem jeho podvědomí.“

magdii
  14. 2. 2016, 13:13
na knížku jsem se hrozně těšila, ale autor na každé stránce neustále prosazuje a tlačí křestanství, což mě dost znechutilo.
NomenOmen
  14. 1. 2015, 23:06
Je důležité si uvědomovat moc svého podvědomí. Nádherné vylíčení, čeho všeho je člověk schopen. Spíše je to učebnice, než kniha. Pro mě určitě skvělá zkušenost!