Síla představivosti

Síla představivosti Originální název: Creative Visualization for Beginners

BETA Dobrovský - 2007
ISBN: 978-80-7306-289-7

BETA Dobrovský (2007) 978-80-7306-289-7 199

Každý z nás si dokáže představovat, že je v něčem úspěšný, a proměnit tím své touhy a sny ve skutečnost. Tento proces se nazývá tvůrčí vizualizace a je přirozenou schopností lidské mysli. K dosažení stanovených cílů využívají vizualizaci v podstatě všichni lidé, kterým se podařilo prosadit v různých oblastech života: vytvořili si svou představu a následovali ji.Tato vynikající přehledná příručka vám nabízí účinný systém, který vám pomůže uskutečnit vaše sny. Nenechá vás zabloudit a ukáže vám, co máte udělat, když na své cestě narazíte na překážky. Představivost se s námi naučíte používat k provedení významných a trvalých změn ve vlastním životě. Pomocí jednoduchých cvičení a snadno pochopitelných metod budete posilovat a uzdravovat svou duši a zlepšovat všechny oblasti svého života včetně zdraví, vztahů, zaměstnání, učení se, tvořivosti a financí.