Příručka mesiáše

Originální název: Messiah´s Handbook

Synergie - 2005
ISBN: 80-7370-105-7

Synergie (2005) 80-7370-105-7 216

Příručka mesiáše: rady pro vyspělou duši.

Richard Bach je již déle než třicet let jedním z nejpopulárnějších a nejčastěji citovaných spisovatelů své generace jen Jonathana Livingstona Racka se prodalo přes čtyřicet milionů výtisků po celém světě. Konečně držíte v rukou také dlouho očekávanou ztracenou knihu z Iluzí. Návod k použití příručky je jednoduchý: Položte si otázku. Zavřete oči, rozhodněte se, zda si přečtete pravou nebo levou stranu, a knihu otevřete. Kniha, která se v Iluzích ztratila, znovu spatřuje světlo světa. Určitě si vzpomínáte na tajemnou příručku Donalda Shimody, kterou stačilo nahodile otevřít a získali jste odpověď na libovolnou otázku. Podobně jako přecházející knihy Richarda Bacha, vám také Příručka mesiáše dodává odvahu následovat vaše sny bez kompromisů či omluv, neboť čehokoliv, čemu dokážeme uvěřit, můžeme také dosáhnout. Tato kniha nemá žádný příběh jejím příběhem jste vy. Naplněná moudrostí a provokujícími myšlenkami, vám pomůže přemýšlet o vašich myšlenkách, aniž by je nahrazovala. Nechť je vám inspirací na cestě k dosažení vašich snů! Život po vás nechce, abyste byli důslední, krutí, trpěliví, užiteční, vzteklí, racionální, nerozvážní, láskyplní, zbrklí, nepředpojatí, neurotičtí, pozorní, nesmlouvaví, tolerantní, marnotratní, bohatí, ušlápnutí, jemní, nemocní, ohleduplní, zábavní, hloupí, zdraví, chamtiví, krásní, líní, zodpovědní, pošetilí, štědří, poddajní, důvěrní, požitkářští, pilní, manipulativní, schopní pronikavého pohledu do podstaty věcí, vrtošiví, moudří, sobečtí, laskaví nebo obětovaní. Život od vás chce, abyste vnímali důsledky všeho, pro co se rozhodnete. (Založil/a: MrVogler)

Alseri
  4. 1. 2011, 18:54
Súhlasím s tým že sa nedá ,,prečítať", pretože Príručka sa nečíta, Príručka nám radí. Každopádne vždy poradí skvele a vždy úplne trefne. Som veľmi rada, že táto knižka vyšla a že sa nestala len ,,ilúziou" v knihe s rovnomenným názvom ;)
Blueberry
  4. 11. 2014, 19:48
Velice zábavné! Úsměv na tváři cítím v koutcích ještě teď. A že to nejde číst od začátku do konce? Proč ne? Kdo to říká? Mě se to líbilo a bavilo mě to. Díky!
Raduga
  8. 12. 2010, 21:49
Myslím, že není od věci připomenout, že "přidat mezi přečtené" u této knihy není úplně na místě, jelikož se nedá jednoduše přečíst. Nicméně si ji tak přikliknu, už jen proto že mi tak skvěle radí a uklidňuje...i když občas váhám a nevím "co tím chtěl básník říct" ))