Osud mě má rád
Originální název: Osud mě má rád

Belami - 2015
ISBN: 978-80-87166-14-7

Belami (2015) 978-80-87166-14-7 128
Víkend (2000) 80-7222-133-7 128

Vtipně napsaný příběh dívky, která svou pílí a za pomoci babiččiných rad dosáhne svého životního snu. Daniela je nespokojená, že má po maturitě nastoupit do zaměstnání na poště v rodné vesnici. Z nečekaného těhotenství je nadšená, nuceně opouští rodiče. Azyl hledá u své babičky, kterou předtím neznala. Nachází nový domov, je šťastná, že má dceru. Díky babičče vystuduje vysokou školu. Najde skvělé zaměstnání, stane se finančně nezávislou. Jediné, co jí schází, je manžel a táta pro její dceru. Je vůbec možné, aby někdy potkala Michala, otce Michaely? (Založil/a: Denny)

Alaglesia
  30. 10. 2014, 16:44
To bylo tak hezký. Klasická červená knihovna s happyendem. Hlavní hrdinka mě byla velice sympatická. Byla cílevědomá a šla si za svým snem. To, že jí osud rozdal dobré karty, je věc druhá. Příjemné a oddechové čtení, nejlepší co jsem od Monyové četla.
Vercinka.
  8. 9. 2012, 17:32
Na této knize jsem velmi ocenila krásný konec, který paní Monyová ve svých knížkách moc často nepoužívá, takže rozhodně jedna z jejích nejpozitivnějších knih.
hanci.hp
  22. 2. 2016, 15:31
Brr. To bylo naivnější a méně pravděpodobné, než příhody Medvídka ušáčka. Dlouho jsem se Monyové vyhýbala, aniž bych asi věděla, proč tomu tak bylo. Už to vím.