Most přes navždy

Originální název: The Bridge Across Forever

Synergie - 1998
ISBN: 80-86099-13-X

Synergie (1998) 80-86099-13-X 330

Tato kniha je příběhem o rytíři, který umíral, a princezně, která mu zachránila život. Je to příběh o kráse a netvorech, o kouzlech a pevnostech, o silách smrti, které jsou zdánlivé, a silách života, které jsou skutečné. Je to vyprávění o jednom dobrodružství, které je v každé době tím nejdůležitějším.
Autobiografický příběh jedné etapy života Richarda Bacha. O tom jak hledal a potkal Leslie a tom co bylo dál. O lásce, svobodě, toleranci, poznáváni, učeni se a spoustě dalších „drobností". (Založil/a: MrVogler)

Alyss Mainwaringová
  11. 11. 2015, 18:19
Příběh mě oslovil, přestože obvykle tento typ knih nemusím. Krásné, velmi zajímavé a nádherně přemýšlivé... Pokud budete hledat odpovědi, autor Vám možná nabídne ještě více dalších otázek.
Začátek a střed knihy se mi líbil hrozně moc, o to víc jsem ale nedokázala přijmout a vstřebat poslední část - se svým asi až příliš racionálním pohledem na svět.
Rozhodně doporučuji všem, kteří mají chuť si na chvíli zafilosofovat o tom, jak je život krátký.
MargarethMatthews
  12. 9. 2013, 15:22
Doopravdy kniha, která změní váš život, i když si to možná nepřipustíte. Změní vaše myšlení a pohled na spoustu věcí z běžného života. Jsem skutečně vděčná autorovi, že něco tak úžasného stvořil a podělil se o to se svými čtenáři. Těším se na další knihy a na další "moudrost", kterou si budu moci odnést do dalších dnů.
Nifrea
  7. 8. 2013, 14:21
Kniha, která mi změnila život. Změnila můj pohled na osobní štěstí, na vztahy, na to, jak moc má člověk svůj život ve svých rukou. Kdybych si měla vzít jen jedinou knihu na pustý ostrov, nejspíš by to byl právě Most...
b.w.
  22. 5. 2014, 14:04
Tohle nebyl úplně můj šálek kávy, nemám ráda tyhle knihy plné neustálého omílání myšlenek, pocitů a jejich rozebírání. Osobně by mi stačilo, kdyby se kniha smrskla na 100 stránek. Navíc ten konec... to už byla vážně hloupost.
Maty38
  24. 10. 2014, 23:19
Tato kniha mě provázelá celé dospívání. Nezapomenu i na její divadelní čtení, kdy Richarda skvěle ztvárnil Boris Rosner a úlohy Leslie se neméně zdařile zhostila Taťana Fischerová. Škoda, že pomyslný most přes navždy se nepoštěstil ani Richardovi s Leslie a v roce 1997 se rozvedli. Každopádně knihu všem doporučuji.
TeddyM
  27. 3. 2012, 17:27
Zezačátku a ke konci pro mě dost nezáživné. Těžko jsem se tím prokousávala, ale je pravda, že spousta myšlenek stojí za zamyšlení.
vlastavlas
  27. 3. 2015, 8:08
zajímavé, hluboké myšlenky..přijemna četba. četlo se mi.to dobře.přestože knihy typu duchovna a hluboké filozofie moc nemusím.líbilo se mi provázání autobiografie s příběhem..pěkně a k zamyšlení,jak je život kratky
TulakPoHvezdach
  27. 1. 2013, 11:33
moje první knížka od tohoto autora a rozhodně ne poslední, jedním slovem kouzelná :)) už se těším až si přečtu Jonathan Livingston Racek :)
Anuška
  2. 1. 2013, 18:57
Jedna z nejlepších knih jaké jsem kdy četla! K zamyšlení, dojemná. Když mi zbývalo asi posledních 10 stránek, tak jsem jí odložila, protože jsem nechtěla aby to skončilo...po asi 5 minutách jsem jí ale musela vzít zpět do rukou.:)