Hlavně nespadnout!

Hlavně nespadnout!

Podtitul: Muž, jeho syn a jejich fotbalový klub

Originální název: She Stood There Laughing

BB art - 2006
ISBN: 80-7341-707-3

BB art (2006) 80-7341-707-3 158

V sezoně 2001/2 mužstvo Stoke City vzlétlo do závratných výšin první divize. Před tímto triumfálním návratem se potácelo ve špinavé díře druhé (bývalé třetí) divize. Stephen Foster kronikářsky zaznamenává osudy svého týmu, který se snaží neztratit své místo na ošemetném vrcholu slávy. V tomto ironickém vyprávění o fandovské posedlosti, pojednávajícím o islandských majitelích, věčně se střídajících trenérech, neschopných hráčích, indických koláčích a stadionech, které se vyrovnají tomu nejlepšímu z východoněmecké architektury, se jistě poznají příznivci podřadných klubů z celého světa. (Založil/a: Badcopies17)

Stephen Foster Stephen Foster
*??.??.1962

Ramirez85
  6. 12. 2013, 12:00
Pro mě snad ještě čtivější než slavnější Hornbyho Fotbalová horečka, knížka, ve které by se měl najít každý fotbalový fanoušek a vidět, že opravdové fandění není o tom přát jen těm nejsilnějším a nejslavnějším, ale že mnohem zajímavější fotbalový svět se odehrává o pár pater níž. Knížka psaná s notnou dávkou sarkasmu, ale hlavně s vtipem a nadhledem. Škoda, že už se od autora žádných dalších postřehů z jeho fanouškovské kariéry nedočkáme...
Zajdaanek
  7. 6. 2011, 23:07
Toto dílo by si měli přečíst zejména fanoušci v České republice, aby si uvědomili, že týmy, které nevyhrávají, jsou také týmy! Tohle se mi prostě líbilo a já tomu dávám plný počet. Dokonce se teď musím vážně smát až se za břicho popadám, když si uvědomím, že jsem si tuto knížku koupil za směšných 22 korun českých! :)