V rytmu charlestonu

V rytmu charlestonu Originální název: Twenties Girl

BB art - 2010
ISBN: 978-80-7381-774-9

BB art (2010) 978-80-7381-774-9 392

Lara měla odjakživa přebujelou fantazii. Ale teď snad přišla docela o rozum! Normální děvčata přece nevidí duchy. Jí se ovšem zjevil duch pratety Sadie - v podobě drzé dvacetileté dívčiny - a nutí Laru hledat ztracený náhrdelník.
Jako by Lara neměla svých problémů dost: její nové firmě se nedaří, zkušenější kolegyně odjela do Indie a nehodlá se hned tak vrátit, a navíc se s ní rozešel přítel.
Ale společné pátrání po náhrdelníku postupně nabývá na zajímavosti a romantice. Je snad pratetin duch odpovědí na Lařiny problémy a mohou se dívky od sebe něco naučit? (Založil/a: icekafe)

silvaren
  13. 8. 2013, 7:19
Příjemná a báječně napsaná duchařina. I když láska tentokrát nehraje hlavní roli, ani chvíli jsem se nenudila. Hlavní hrdinka je i se svými chybami velmi sympatická a na nic si nehraje.
Franny_Glass
  1. 11. 2015, 21:47
Ale jo. Prostě dobré dovolenkové čtení. Nic oduševnělého, ale pobaví a odpoutá pozornost od reality a co víc si vlastně přát ;)
TeddyM
  19. 7. 2013, 22:55
Nádherná kniha, která mě vždy rozesměje i dojme. Pro mě to je nejkrásnější kniha od této autorky. "Kupředu!" :)
Alenita
  4. 5. 2015, 14:38
Pro mě asi také nejhezčí kniha od téhle autorky. Četla jsem shodou okolností v době, kdy mi umřela babička, co bych dala za to, aby se mi takhle vrátila :-) Pěkně psaná, vtipná a poutavá kniha.
Veroniika
  23. 4. 2012, 8:56
Obdivuji spisovatelku a její fantazii. Ještě jsem se u žádné její knížky nenudila. Knihu jsem četla během zkouškového období a věřím tomu, že jsem si lepší a vtipnější knížku na odreagování vybrat nemohla :)