Život - Vybrané citáty

Euromedia Group - 2015
ISBN: 978-80-242-4833-2

Euromedia Group (2015) 978-80-242-4833-2
Knižní klub (2008) 978-80-242-2106-9 128

Výběr citátů z knih Paula Coelha.

Inspirativní výbor z citátů o podstatě života z pera nejoblíbenějšího autora naší doby Paula Coelha. PAULO COELHO, jehož miliony čtenářů považují za alchymistu slova, patří k nejvlivnějším spisovatelům posledního století. Nejenže se jeho knihy objevují na předních místech žebříčků bestsellerů, ale jsou to rovněž tituly, které vždy vyprovokují živou společenskou a literární diskusi. Coelho pracuje s představami, ideami a filozofiemi, jež se niterně dotýkají tužeb bezpočtu čtenářů, kteří hledají svůj vlastní způsob, jak nejlépe porozumět životu a vypořádat se s ním. ANNE KRISTIN HAGESAETHER (Bergen, 1968) získala několik národních i světových výtvarných ocenění včetně Ceny norského ministerstva kultury v kategorii ilustrovaných knih a ceny Visuelt (2003-2004), nejvýznamnějšího norského ocenění za grafické dílo. (Založil/a: Juchu)