Encyklopedie Agathy Christie

Encyklopedie Agathy Christie Originální název: Complete Christie

Knižní klub - 2007
ISBN: 978-80-242-1991-2

Knižní klub (2007) 978-80-242-1991-2 336

Zevrubný životopis Agathy Christie, přinášející nový pohled na spisovatelčino tajemné zmizení v roce 1926. - Detailní přehled všech detektivních románů, povídek a povídkových souborů s nástinem zápletky… a bez prozrazení rozuzlení! - Medailonky nejvýznamnějších a nejoblíbenějších postav. - Podrobné informace o divadelních, filmových a televizních adaptacích a o význačných hercích, kteří postavy z autorčiných detektivek nezapomenutelně ztvárnili. - Množství ilustrací, reprodukcí vzácných knižních obálek, plakátů a snímků z filmů. (Založil/a: icekafe)

vladislaus
  28. 12. 2015, 11:49
Velice zdařile připravená encyklopedie potěší každého příznivce Agathy Christie. Bohužel ani z této knihy se nedozvíte oficiální informace z jejího záhadného zmizení. O jejím díle se však dovíte vše kromě rozuzlení detektivních příběhů. Já bych je třeba rád v této knize viděl.