Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Slavná přísaha

0%
0 0
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Slavná přísaha

Podtitul: Sága Čarodějův prsten


Autor:
Originální název: A Vow of Glory

Nejnovější vydání:
Nezjištěno / Jiné - 2015
ISBN: 9781632914811
Počet stránek: 250
Vyšlo jako e-kniha    
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 0x v oblíbených
v přečtených 0x v přečtených
v knihovně 0x v knihovně
k přečtení 0x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Nezjištěno / Jiné (2015) 9781632914811 250 Vyšlo jako e-kniha.

V knize SLAVNÁ PŘÍSAHA (Čarodějův prsten – kniha pátá) Thor společně se svými přáteli vyráží na dobrodružnou a extrémně nebezpečnou výpravu do srdce Impéria, aby se pokusil najít legendární Meč Osudu a zachránit tak Prsten. Společně poznávají nová místa, čelí nečekaným nebezpečím a bojují bok po boku v nepředstavitelné bitvě. To všechno a mnohé další jenom prohlubuje jejich vzájemná přátelství. Cestují do exotických zemí a potkávají se s jejich obyvateli. S každým dalším krokem se zvyšuje nebezpečí celého podniku. Musejí vynaložit všechny své síly, aby přežili všechny nástrahy a neztratili stopu zlodějů, která je vede hlouběji a hlouběji do srdce Impéria. Jejich cesta je nakonec zavede rovnou do Podsvětí, jedné ze sedmi pekelných říší, kde vládnou nemrtví a krajina je posetá kostmi. Thor bude muset povolat všechny své zvláštní schopnosti, aby z toho vyvázli živí.
Uvnitř Prstenu zatím Gwendolyn vede svůj dvůr do západní pevnosti jménem Silesia, která se rozkládá na vnitřním okraji Kaňonu a nikdo ji nedobyl už tisíc let. Ještě nikdy však zdi této nesmírné pevnosti nestály proti nájezdu tak mohutnému, jaký teď vede Andronicus a jeho milionová imperiální armáda. Gwendolyn se musí rychle naučit, co obnáší být královnou. Lord Srog, generálové Kolk a Brom, její bratři Kendrick a Godfrey, a v neposlední řadě i přítel Steffen jí pomáhají seč jim síly stačí. Všem je ale jasné, že se na město nevyhnutelně valí imperiální pohroma.
Gareth mezitím v Králově Dvoře propadá hlouběji a hlouběji do svého šílenství, zatímco se snaží odvrátit spiknutí, které usiluje o jeho život. Erec se snaží zachránit svou lásku Alistair i vévodu ze Savarie, země se začíná hemžit podivnými příšerami, které se sem dostaly po vysazení Štítu a Godfrey, který vždy holdoval pití, se bude muset konečně rozhodnout, jestli hodlá vykročit na novou životní etapu a stát se mužem, kterým jej jeho rodina vždy chtěla mít.
Všichni brzy musí v těchto zlých časech bojovat o holé životy a když už se zdá, že situace nemůže být horší, přichází další šokující zvrat.
Přežije Gwendolyn útok? Bude Thorova výprava úspěšná? Podaří se jim nakonec naleznout Meč Osudu? (Založil/a: kumikochan)

(více)