Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Obřad mečů

0%
0 0
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Obřad mečů

Podtitul: Sága Čarodějův prsten


Autor:
Originální název: A Rite of Swords

Nejnovější vydání:
Nezjištěno / Jiné - 2016
ISBN: 9781632915115
Počet stránek: 250
Vyšlo jako e-kniha    
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 0x v oblíbených
v přečtených 0x v přečtených
v knihovně 0x v knihovně
k přečtení 0x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Nezjištěno / Jiné (2016) 9781632915115 250 Vyšlo jako e-kniha.

“ČARODĚJŮV PRSTEN má všechny rysy potřebné pro jasný úspěch: hlavní i vedlejší příběh, záhadná atmosféra, stateční rytíři a rozkvétající vztahy, které zacelují rány na zlomených srdcích, a dále také podvod či zrada. Slibuje dlouhé hodiny zábavy a jistě uspokojí všechny věkové kategorie. Dílo najde své místo v knihovnách u všech příznivců fantasy literatury.”
--Books and Movie Reviews, Roberto Mattos
OBŘAD MEČŮ je sedmou knihou ze série bestsellerů ČARODĚJŮV PRSTEN, která začíná bestsellerem číslo jedna - CESTA HRDINY (Sága Čarodějův prsten - kniha první)!
V knize OBŘAD MEČŮ (Čarodějův prsten – kniha sedmá) se Thor potýká se svým dědictvím, vyrovnává se s tím, zda odhalit tajemství, kdo je jeho otec, a co dál podniknout. Zpátky doma v Prstenu s Mycoples po boku a Mečem Osudu v ruce je Thor odhodlán pomstít se Andronicově armádě a osvobodit svou domovinu. A konečně požádat Gwendolyn o ruku. Zjistí ale, že mu v cestě stojí síly ještě mocnější, než s jakými se dosud setkal.
Gwendolyn se vrátí a usiluje o pozici panovníka, která jí po právu náleží. Využívá veškerou svoji moudrost, aby sjednotila rozdělené síly a zbavila se Andronica nadobro. Znovu ve společnosti Thora a jejích bratrů je vděčná za trochu klidu v divoké době a za šanci oslavit jejich svobodu. Ale věci se rychle mění, občas až příliš rychle, a než si to stačí uvědomit, její život je opět vzhůru nohama. Její starší sestra, Luanda, s ní začne soupeřit o moc a rozhodne se vyrvat jí moc z rukou, zatímco bratr krále MacGila přijíždí se svojí armádou, aby se sám zmocnil trůnu. Se špiony a nájemnými vrahy na všech stranách Gwendolyn brzy zjistí, že být královnou není až tak bezpečné, jak si myslela.
Reece má konečně šanci, aby se jeho láska k Selese rozvinula, ale v tu stejnou dobu se na scéně objeví jeho stará láska a on se teď nedokáže rozhodnout. Časy nečinnosti ale brzy ukončí další bitva a Reece, Elden, O’Connor, Conven, Kendrick, Erec a dokonce Godfrey musí překonat vzájemné rozdíly, pokud chtějí přežít. Jejich bitvy je zavedou do všech koutů Prstenu a nakonec budou muset závodit s časem, pokud budou chtít porazit Andronica a zachránit se před zničením. Mocné a nečekané síly se snaží získat vládu nad Prstenem, Gwen si uvědomí, že musí najít Argona, ať to stojí, co to stojí, a přivést ho zpět.
V překvapivém závěru zjistí Thor, že má nejen ohromné schopnosti, ale také má jednu skrytou slabost. Takovou, která mu může přinést zkázu.
Porazí Thor s ostatními Andronica a osvobodí Prsten? Stane se Gwendolyn takovou královnou, jakou všichni potřebují? Co se stane s Mečem Osudu, s Erecem, Kendrickem, Reecem a Godfreym? A jaké je tajemství, které skrývá Alistair? (Založil/a: kumikochan)

(více)