Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Nebe kouzel

0%
0 0
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Nebe kouzel

Podtitul: Sága Čarodějův prsten


Autor:
Originální název: A Sky of Spells

Nejnovější vydání:
Nezjištěno / Jiné - 2016
ISBN: 9781632915474
Počet stránek: 250
Vyšlo jako e-kniha    
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 0x v oblíbených
v přečtených 0x v přečtených
v knihovně 0x v knihovně
k přečtení 0x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Nezjištěno / Jiné (2016) 9781632915474 250 Vyšlo jako e-kniha.

V knize NEBE KOUZEL (SÁGA ČARODĚJŮV PRSTEN – KNIHA DEVÁTÁ) se Thorgrin konečně opět stává sám sebou a musí se konečně, jednou pro vždy vypořádat se svým otcem. Přichází epická bitva mezi dvěma titány. Rafi využije svoji moc k vyvolání armády nemrtvých. Meč Osudu je zničen a osud Prstenu balancuje nad propastí. Argon a Alistair budou muset svými magickými silami pomoct Gwendolyniným statečným válečníkům. I přes jejich pomoc může být ale vše ztraceno, pokud se nevrátí Mycoples i s jejím novým společníkem, Ralibarem.
Zatímco osud Prstenu visí na vlásku, snaží se Luanda stále zvítězit nad svým věznitelem, Romulem. Mezitím se Reece s pomocí Selese pokouší vyvést svoje muže zpět z Kaňonu. Jejich láska se prohlubuje, ale s návratem Reecovy staré lásky, jeho sestřenice, vzniká milostný trojúhelník tragické lásky a nepochopení. Když je Impérium konečně vyhnáno z Prstenu a Gwendolyn má možnost se osobně pomstít McCloudovi, je to důvod k oslavě. Jako nová královna Prstenu využije Gwen svoji moc ke sjednocení MacGilů a McCloudů. Poprvé v historii tak započne epická obnova zničené země, její armády a Legie. Králův Dvůr pomalu, kousek po kousku, znovu ožívá. Jeho osudem je stát se mnohem slavnějším městem, než o jakém kdy její otec snil. V průběhu událostí také konečně dosáhne spravedlnost i na Garetha.
Také Tirus musí být pohnán k odpovědnosti a Gwen se bude muset rozhodnout, jakým vládcem bude. Vzniká roztržka mezi Tirovými syny, kteří nevidí vše úplně stejně. Když Gwen přijme pozvání na Horní ostrovy a snaží se znovu sjednotit rod MacGilů, opět vypuká boj o moc. Erec je povolán zpět ke svým lidem na Jižní ostrovy, kde sleduje smrt svého otce. Doprovází ho Alistair, se kterou chystají svatbu. Thorgrin a Gwendolyn možná také čekají přípravy svatby.
Thor se sblíží se svojí sestrou a když se události v Prstenu poněkud uklidní, zjistí, že ho čeká zatím největší výprava: najít jeho záhadnou matku ve vzdálené zemi a zjistit, kým vlastně skutečně je. Chystá se množství svateb, vrací se jaro, Králův Dvůr získává novou podobu, konají se oslavy a zdá se, že se do Prstenu vrátil mír. Nebezpečí ale číhá na těch nejméně očekávatelných místech a to nejhorší naše hrdiny ještě nepostihlo. (Založil/a: kumikochan)

(více)