Ten, kdo tě miloval

Ten, kdo tě miloval

Euromedia Group - 2016
ISBN: 978-80-242-5519-4

Euromedia Group (2016) 978-80-242-5519-4 224

Vanda Kalinová žila spokojený život na lázeňském maloměstě. Ale pak zasáhl krutý osud a ona se po ztrátě manžela, elitního vyšetřovatele, musí postavit celému světu a udržet rodinu pohromadě. Snad i předvánoční shon by mohl paradoxně pomoci… Jenže pak v manželových věcech narazí na dokumenty, které ukazují, že Josef k ní nebyl ani zdaleka upřímný… Vanda se tak po boku svých dětí a tchyně vydává po stopách temných tajemství, které vedou nejen k nejmocnějšímu muži kraje, ale i do její vlastní minulosti. Odpovědi, které získá, však mohou ohrozit vše, co miluje…První kriminální román populární Marie Poledňákové je plný nejen napětí a sympatických postav, ale i humoru a ironie, na které jsme v autorčiných dílech zvyklí. (Založil/a: icekafe)

Charrock
  16. 11. 2016, 0:00
Docela dobrá kniha. Ze začátku knihy jsem sice měla docela zmatek vzpomenout si,kdo je kdo, možná moc postav mi přijde.