Andělé života a smrti

Andělé života a smrti

Fontána - 2003
ISBN: 80-7336-067-5

Fontána (2003) 80-7336-067-5 116

Autorka této Západní knihy mrtvých patří k nejzkušenějším terapeutkám a duchovním učitelkám v německy mluvících zemích. Už přes třicet let doprovází lidi na jejich vnitřní cestě, a když se naplní jejich čas, vede je až za práh našeho světa do říše světla. Svými duchovními díly otvírá bránu do vnitřního světa a proniká do tajemství života a smrti. Čerpá při tom z hlubokých vlastních zkušeností, v nichž je do velkých podrobností zachycen celkový proces zrození, života, smrti a nového zrození. Zmiňuje také roli, kterou v tomto dění sehrávají andělé. Zdá se, že vyšší bytosti náš život i smrt určují s moudrostí, která je nám jen těžko představitelná. Nikdo není sám: i v nejtěžších hodinách drží andělé života a smrti svou ochrannou ruku nad svými chráněnci. Liselotte Baertzové se podařilo zprůhlednit velké tajemství příchodu na tento svět i odchodu z něj a učinit vše srozumitelnějším našemu chápání. Tato kniha je nejen zdrojem nového poznání a vhledu, ale především útěchy a naděje. (Založil/a: amelkera)