Za tajemstvím ježka

Poprvé vydáno celosvětově: 2003

Poznání - 2003
ISBN: 80-86606-15-5

Poznání (2003) 80-86606-15-5 166

Tato kniha je o skutečném životě, který změnil první osudový okamžik. Druhý osudový okamžik poodhalil tajemství způsobu života dle sedmi ostnů, životní styl s cíli. V ulicích teče krev, a přesto se miliony lidí každý den snaží plnit své cíle, svá tajná přání a sny. Věřím, že každý kluk a dívka, každý člověk po přečtení této knihy změní životní styl a vydá se hledat své cíle, kterých dosáhne pomocí sedmi ostnů. A všichni tito lidé, Ježci, zanechají stopy, stopy, které někam povedou.
Zpočátku nás bude málo, ovšem brzy nás budou tisíce a tisíce, všichni budeme čekat velký den Cíle. Den, kdy se všichni semkneme jako ostny ježka a vytvoříme nový svět, který bude šťastným domovem pro všechny lidi.

Dobrodružství malého Tadeáše, který se stěhuje do Prahy a seznamuje se tu s partou kluků. Společně objeví tajnou skrýš uvnitř Karlova mostu, kterou až do konce knihy navštěvují a dozvídají se zde detaily o historii symbolu ježka se sedmi ostny. (Založil/a: navabaca)