Křišťály moci - Zrada temného elfa

Křišťály moci - Zrada temného elfa Originální název: Křišťály moci: Zrada temného elfa
Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Fragment - 2010
ISBN: 978-80-253-1113-4

Fragment (2010) 978-80-253-1113-4 296

První kniha série Křišťály moci.

Vítejte v Mianthilii, čarovné zemi elfů! Síly dobra a zla stojí proti sobě! Temní a Bílí elfové se dávají do boje o sedm křišťálů moci, jejichž prostřednictvím je možné ovládnout celý svět. Dle proroctví může křišťály najít a získat pouze obyčejná venkovská dívka Neilin, která však o svém poslání nic netuší. Dívky se snaží zmocnit Temný elf Izgraël, proti kterému stojí bojovník bílých elfů Arwin. Jak dopadne boj dvou mocných znepřátelených sil? Podaří se Neilin najít a získat první z mocných křišťálů? (Založil/a: icekafe)

honzik10
  29. 12. 2012, 17:33
Jednička ještě není tak dokonalá jako ostatní, ale neříkám, že se mi nelíbila. Tato edice je dost dobrá
sucre
  1. 1. 2011, 22:00
Myslím si že tato knížka je lepší než Poselství jednorožců. Četl jsem všechny tři díly Poselství jednorožců ale ani jeden nebyl tak dobrý jako tento
simca.narovcova
  3. 1. 2016, 0:37
Podle mě jsou tyhle knížky skvělá fantasy oddechovka, nad ničím nemusím přemýšlet, je tu napětí a jsou moc sympatické postavy. Hlavně Arwin, který svou temnou stránkou a tím, že nikdy nevíme na které straně je, dodává příběhům vzrušivost a vždy jsem se těšila hlavně na scény s ním. Pro mě nej česká autorka:)
akret
  13. 1. 2011, 20:06
souhlasím je to mnohem lepší ale... vjedné chvíli spíš jako románek než fantasy povídka ... pak místy trochu ehm ehm no už se moc těším na další díl =D