Děkuji sestřičko

Děkuji sestřičko Originální název: Děkuji sestřičko

Euromedia Group - 2000
ISBN: 80-86069-08-7

Euromedia Group (2000) 80-86069-08-7 279

Volné pokračování románu Prosím vás,sestřičko... líčí další životní peripetie mladé zdravotní sestry v maloměstské nemocnici v sedmdesátých letech.

Hrdinka prožívá komplikovaný milostný vztah s rozvedeným lékařem a protože rodiče s její volbou nesouhlasí, ztrácí i rodinné zázemí. Snaha o samostatnost je vážně otřesena nečekaným těhotenstvím a ani jednoznačná podpora partnera její situaci nezjednodušuje. Sňatek, shánění bytu a hlavně pomsta bývalé manželovy ženy připraví novomanželům řadu krušných chvil. Naštěstí se v okolí najdou i dobří a slušní lidé, kteří jim podají pomocnou ruku. (Založil/a: Milena)

HDosoudilová
  23. 10. 2015, 17:32
Jak se mi líbil první díl, druhý díl snad ještě víc. Přišlo mi, že zde bylo více děje. Každopádně se mi obě knihy dobře četly. A i když jsem tehdejší dobu nezažila, troufnu si říct, že lidi jsou pořád stejní ať je doba jakákoli. Dovedla mě k tomu nejedna část knihy. Je docela škoda, že není i třetí díl...