Svetlo medzi nami

Profil knihy je v jiném jazyce

Svetlo medzi nami

Podtitul: Príbehy z neba. Ponaučenia pre živých

Originální název: The Light Between Us
Poprvé vydáno celosvětově: 2015

Fortuna Libri - 2016
ISBN: 9788081425424

Fortuna Libri (2016) 9788081425424 320

Laura Lynne Jacksonová je manželka, matka, stredoškolská učiteľka angličtiny a parapsychologické médium. Väčšina ľudí verí, že svet živých oddeľuje od ríše mŕtvych nepreniknuteľný múr, autorka však vidí žiarivé svetelné struny – tie prechádzajú bariérou tenkou ako hárok papiera. Jej dar podrobili testom a potvrdili popredné vedecké organizácie, ktoré skúmajú paranormálne javy. Život zasvätila štúdiu nášho spojenia s druhou stranou, komunikácii so zosnulými najbližšími a pomoci ľuďom, ktorí sa vyrovnávajú so stratou. S čitateľmi sa podelí o svoju pozoruhodnú životnú púť a o to, aké ponaučenia o láske na nej dostala.

L. L. Jacksonová píše jasne a s gráciou. Zo svojho jedinečného hľadiska odpovedá na večné problémy ľudstva: Prečo sme tu? Čo sa stane, keď zomrieme? Ako ešte na zemi nájdeme svoju pravú životnú cestu? Prináša pôsobivé príbehy bežných ľudí, ktorí sa znova spojili s nebohými priateľmi a rodinnými príslušníkmi. Sú to skutočné rozprávania o odpustení a zmierení, ktoré prekračujú hranicu medzi životom a smrťou.

Kniha Svetlo medzi nami poskytuje návod, ako máme viesť bohatý a napĺňajúci život. V rámci svojho svetonázoru nám autorka pripomína, že vzťahy s tými, ktorých ľúbime, pretrvávajú naprieč priestorom a časom, že všetci sme prepojení a prejavujeme záujem o životy ostatných, že sme tu na to, aby sme nesebecky dávali a prijímali lásku. (Založil/a: Moni_ka)