V ohni

Profil knihy je v jiném jazyce

V ohni

Podtitul: Sedem rozhodnutí na dosiahnutie inšpiratívneho života

Originální název: On Fire
Poprvé vydáno celosvětově: 2016

Fortuna Libri - 2016
ISBN: 9788081426216

Fortuna Libri (2016) 9788081426216 288

Keď mal John O’Leary deväť rokov, pri ničivom požiari domu len o vlások unikol smrti. Utrpel popáleniny na celom tele a lekári jeho rodičom oznámili, že sa nedožije rána.

Vďaka podpore niekoľkých výnimočných ľudí však zvládol päť mesiacov uzdravovania sa v nemocnici a potom nasledujúce roky plné nepredstaviteľne bolestivých rehabilitácií, aby sa mohol opäť hýbať a ovládať svoje telo. Táto skúsenosť od základu zmenila jeho život, no John vraví, že aj jeho zmenila k lepšiemu... a že keby mal všetko podstúpiť znova, urobil by to.

Ako je to možné? Ako je možné, že niektorí ľudia sa zoči-voči problémom zosypú, zatiaľ čo iných posilnia? Aké tajomstvá nám poodhalí Johnov neuveriteľný príbeh odolnosti a čo sa z neho môžeme naučiť?

V ohni je úprimná a neuveriteľná kniha o víťazstve nad tragédiou. Povzbudí vašu schopnosť chopiť sa moci a zmeniť svoj život z obyčajného na neobyčajný bez ohľadu na okolnosti. Ako vraví O’Leary: „Nie vždy si môžete vybrať životnú cestu, po ktorej pôjdete, ale stále si môžete zvoliť spôsob, akým po nej budete kráčať.“ (Založil/a: Moni_ka)