Divoký květ

Poprvé vydáno celosvětově: 2016

Motýl - 2016
ISBN: 9788081640889

Motýl (2016) 9788081640889 232

Oceňovaná herečka Drew Barrymore se v knize Divoký květ dělí o veselé, dojemné i vážné příběhy ze své minulosti i současnosti. Drew čtenářům vypráví například o tom, jak v šesti letech dostala průlomovou roli ve filmu E.T. – Mimozemšťan, jak jí praní prádla možná zachránilo život, jak založila školu v Africe nebo jak s obytným autem uvízla pod benzinovou pumpou během cesty po Americe. Kniha je plná příhod a zážitků, díky kterým Drew našla smysl života a uvědomila si skutečný význam rodiny. Kromě jejích skalních fanoušků tyto příběhy chytí za srdce a inspirují všechny lidi, kteří hledají lásku a štěstí nebo se potýkají s dospíváním. Drew je herečka, producentka, podnikatelka a matka dcer Olive a Frankie. Když si jako malá zahrála ve filmu E. T. – Mimozemšťan, život se jí obrátil vzhůru nohama. I přes složité dětství se ale dokázala postavit na vlastní nohy a ve čtrnácti letech se nechala zplnoletnit. Později získala uznání kritiků i srdce fanoušků díky filmům jako Píseň pro nevěstu, Věčný příběh, Charlieho andílci či Grey Gardens. Je spoluzakladatelkou firem Flower Films, Flower Beauty a Barrymore Wines. S rodinou žije v New Yorku a Los Angeles. „Dveře číslo jedna. Tohle je nejlepší rada, kterou jsem kdy dostala. Zamilovala jsem se. Mám dvě krásné dcery, které jsou celý můj svět. A pokud budete mít takové štěstí, že se před vámi objeví skvělá příležitost, chytněte ji za pačesy. Držte se jí a nepusťte.“ (Založil/a: Ve.Er)

Drew Barrymore Drew Barrymore
*22.2.1975