Strážci Ďáblovy bible

Moba - 2010
ISBN: 978-80-243-4027-2

Moba (2010) 978-80-243-4027-2 512

Praha, rok 1612

Po smrti císaře Rudolfa II. vtrhnou na Pražský hrad loupeživé hordy a ukořistí zde největší a nejobávanější knihu té doby - Ďáblovu bibli. O něco později dochází ve jménu ďábla ke strašlivým událostem. Jsou přepadávány kláštery, v lesích jsou nalezeny zohavené lidské mrtvoly. Legendy kolem starého hradu Pernštejna v moravských kopcích se probouzejí k životu a lidé hovoří o tom, že viděli ďábla, jak se směje a tančí. Existuje nějaká souvislost mezi všemi těmi strašlivými událostmi a ztrátou tajemného rukopisu? Naši staří přátelé Cyprián Khlesl a Andrej von Langenfels riskují své životy v boji proti bezohledné šlechtě a duchovním. Ve hře je však mnohem víc... (Založil/a: Milena)

ButchersDaughter
  29. 10. 2013, 16:16
Hledám tady tuhle knihu a kniha nikde, tak ji chci přidat a najednou zjišťuju, že kniha s tímto ISBN už existuje. Tak se podívám na autora a zjistím, že kniha tady vážně je, jen ten, kdo ji nahrál, ji nahrál s hrubkou jako prase i přes to, že na obrázku je "Y"