Muži a jiné katastrofy

Moba - 2007
ISBN: 978-80-243-2669-6

Moba (2007) 978-80-243-2669-6 223
Moba (1998)

Honba za vysněným mužem se stala pro Juditu jedním velkým groteskním dobrodružstvím. Šestadvacetiletá Judita je absolutně nespokojená se svým životem. Její přítel je zcela nepoužitelný - zajímá ho už jen sport a jiné ženy, studia i práce v kanceláři má plné zuby a muži, se kterými se čas od času schází, se jí zdají úplně k ničemu. Ani Juditiny kamarádky na tom nejsou lépe. Susanna odhodila veškeré zábrany a pro peníze se začala spouštět se starým, nudným panákem. Katja se nechává svým přítelem obelhávat a podvádět a Mila se musela zamilovat zrovna do notorického ješity. Příběhy dívek ve světě mužů, které vrcholí překvapivě a neočekávaně, vypráví autorka velice vtipně, duchaplně, poutavě a čtivě. (Založil/a: Milena)

Muficek01
  15. 2. 2012, 20:43
Pro mě to byla kniha bez chuti a bez zápachu.... Chyběl mi tam pořádný děj, ani se člověk nezasmál :(