Absolutní zbraň

Originální název: Ultimate Weapon

Naše vojsko - 2008
ISBN: 80-206-0931-8

Naše vojsko (2008) 80-206-0931-8 431

Nick Scott byl v první válce v Perském zálivu jako voják britské jednotky SAS. Padl do zajetí, přežil mučení. Z války se vrátil jako psychicky zlomený člověk. Jeho dcera Sára je půvabná mladá odbornice na fyziku, která pracuje na odhalení jednoho z velkých vědeckých tajemství posledního staletí. Sára náhle zmizí. Její přítel Jed Bradley, jeden z nejlepších mladých vojáků SAS, je v předvečer války v Iráku vysazen za nepřátelskými liniemi, aby zjistil pravdu o zbraních hromadného ničení režimu Saddáma Husajna. Nick a Jed se neplánovaně stanou aktéry celosvětového boje o moc. Cestu domů z válkou zmítaného Iráku, ve kterém se hroutí autoritářský režim, si musejí tvrdě vybojovat. Oba usilovně hledají ženu, kterou milují, a odhalují přitom tajemství nejmocnější zbraně na světě. (Založil/a: slide)

MysteryMan
  23. 6. 2014, 3:53
Opět dojemný příběh dvou vojáků, kteří ačkoliv se navzájem moc nemusí, nakonec spolupracují pro dobro věci... Dobrá kniha pro militantní týpky a spol...