Život napriek mojej vôli

Profil knihy je v jiném jazyce

Život napriek mojej vôli

Podtitul: Úžasná nádej po osudnom rozhodnutí

Originální název: Life Inspite of Me
Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Nezistené / Iné - 2012
ISBN: 9788089487189

Nezistené / Iné (2012) 9788089487189 200

Po viacnásobných citových traumách už Kristen Anderson nechcela žiť. V jeden januárový večer, rozhodnutá navždy skoncovať so svojou bolesťou, si sedemnásť ročná dievčina ľahla na koľajnice neďaleko svojho domu a čakala na smrť. Namiesto vytúženého pokoja sa prebrala do nového zlého sna. Skôr, ako rušňovodič mohol vlak zabrzdiť, prešlo cez ňu tridsaťtri nákladných vozňov rýchlosťou deväťdesiat kilometrov za hodinu. Keď vlak zastal, Kristen si uvedomila, že ešte stále žije.

Kristen, ktorá prežila pokus o samovraždu, no prišla o nohy, musela znovu zápasiť s depresiami a samovražednými myšlienkami, ako aj s neúprosnou fyzickou bolesťou - a to všetko na invalidnom vozíku. Uprostred svojich najtemnejších dní Kristen našla cestu ku skutočnému životu a životný cieľ.

Život napriek mojej vôli vykresľuje v pútavých detailoch traumu jej pokusu vziať si život, zázrak prežitia a silu nádeje v Kristovi, ktorá mení životy. Táto srdcervúca kniha hovorí o posolstve nádejí je pre každého, kto sa usiluje nájsť v sebe silu pokračovať. (Založil/a: Moni_ka)