Nůž

Nůž Originální název: The Knife

Kredit - 1992
ISBN: 80-85279-48-7

Kredit (1992) 80-85279-48-7 156

V téhle nemocnici se skalpelem vraždí! (Založil/a: hanul.s)

hladass
  3. 12. 2016, 14:01
Druhý díl Stop hrůzy a jde citelně poznat změna spisovatele... Ne, že by R.L. Stine byl druhý Stephen King, to opravdu ne, ale na rozdíl od Posedlé má tenhle kus spád, je akčnější a dokonce se objeví i náznak hororové atmosféry, což jsem tak úplně nečekal... Samozřejmě, nejde o nic světoborného, ale jako připomínka dětských let zafungovala kniha spolehlivě...
hous.enka
  6. 11. 2016, 21:02
To, co fungovalo v devadesátkách, je dnes už trochu mimo, asi jako když vám vystydne kafe v hrnku. Ano, vypít se to dá, ale už to prostě není ono. A to je pro mě případ Nože. Děj je prostý, rychle to všechno ubíhá, ale závěr s Betynkou je za mě trochu ujetý. Uvidíme, co přinesou další re-readingy série Stopy hrůzy po dvaceti letech od prvního čtení.
hasickat
  16. 8. 2011, 13:39
Všechny knihy z cyklu Stopy Hrůzy jsou skvělé čtení do kapsy nebo do tramvaje. Ve dbanásti letech jsem se u nich bála, ale te´d je čtu spíš z nostalgie.
Dominie
  25. 9. 2010, 16:56
Dávat si Stopy hrůzy do oblíbených knih nemá cenu, protože bych tím zaspamovala všechny knihy. Tenhle díl byl ten první, který mě v knihovně zaujal, po kterém jsem šáhla a po kterém jsem sháněla téměř rychlostí kulového blesku všechny ostatní díly. Bylo to napínavé, měla jsem to hned přečtené, každý kdo mě chtěl odtrhnout, tak jsem na něj vrčela. Stopy hrůzy jsou a vždycky budou neskutečně mocnými knížkami, nad kterými rozum stojí a běhá vám mráz po zádech.