Letní msta

Letní msta Originální název: Lights Out

Kredit - 1993
ISBN: 80-85279-71-1

Kredit (1993) 80-85279-71-1 155

"Zabila bych tě!" vykřikla Geri Marcusová. Je toho schopná? A bude mít příležitost? V táboře Nightwing se děje něco podivného. Mladá vedoucí Holly Flynnová se rozhodne záhadu vyřešit dříve, než bude tábor úplně rozvrácen. Potíže začínají několika případy vandalství. Pokaždé zůstane na místě červené pírko - pachatelova vizitka. A potom zemře jedna z vedoucích. "Nehoda." tvrdí policie. Holly však ví více - a ví také, že ona je další na řadě. Teď už nemůže věřit nikomu, ani své nejlepší kamarádce. Vydává se po stopě vraha a doufá, že sama nebude jeho obětí. (Založil/a: hanul.s)

Tojaheva
  20. 9. 2016, 16:29
Na cestování, na odreagování, pro mladé pro mrazení v zádech. Knížky, které jsou přečtené během jednoho dne (nebo večera).
hasickat
  16. 8. 2011, 13:41
Všechny knihy z cyklu Stopy Hrůzy jsou skvělé čtení do kapsy nebo do tramvaje. Ve dvanácti letech jsem se u nich bála, ale te´d je čtu spíš z nostalgie.