Jsi můj osud

Jsi můj osud Originální název: Jsi můj osud

Petra - 1996
ISBN: 80-901728-8-3

Petra (1996) 80-901728-8-3 160

Hlavní hrdinka románu Magda, studentka čtvrtého ročníku obchodní akademie, se připravuje na maturitu a prožívá své první velké citové vzplanutí. Na pozadí školních událostí, studentských zábav, diskoték i osudů Magdiných vrstevníků sledujeme, jak se její vztah k Lukášovi mění v opravdovou "osudovou lásku". (Založil/a: Allenie)

VejaVenaVera
  13. 9. 2010, 22:26
Čtyřiadvacetiletá autorka není pro čtenářky - mladé, dospělé i dospělejší - neznámou spisovatelkou. Výtečně ji znají z populárních románů Rozcestí, Nejkrásnější dar, Miriam a dalších. Na svou literární dráhu se nepřipravovala ve školách s humanitním zaměřením, ale vystudovala Obchodní akademii a pracuje jako manažerka. S literární tvorbou začala v šestnácti letech. Její prvotina, kterou napsala ještě jako studentka, se jmenuje Jsi můj osud. Celkem zatím vydala šest knih, týkajících se vesměs problémů mladých žen, které svým romantickým přístupem k životu často narážejí na složité životní situace. Autorka se snaží nalézat řešení komplikovaných a často tvrdých mezilidských vztahů.