Kdysi dávno

Kdysi dávno Originální název: Kdysi dávno

Víkend - 2004
ISBN: 80-7222-336-4

Víkend (2004) 80-7222-336-4 126

Druhačka Kristýna žije v rozvrácené rodině, ale dodejme, že je rozvrácena velice kultivovaně. Maminka má už dlouho nového přítele a úplně nová dvojčátka, tatínek žije s mladičkou přítelkyní, a světe div se, všichni spolu mluví, tolerují se, žádný bol tu nevidět. Dny plynuly všedně a takřka s nudou, nebýt... Kristýna má ještě druhý, snový svět. Kdykoliv na obloze vzplanou hvězdy a přemůže ji spánek, obklopují ji záhadné stíny a postavy, je oběma nohama ve fantastickém světě a v něm prožívá udivující dobrodružství. Trochu pohádky, trochu fantazie. A trochu dobrodružného, napínavého čtení pro mladé čtenáře. (Založil/a: Allenie)

lensha95
  19. 7. 2012, 2:26
Knížka se mi líbila, ani bych neřekla, že takováhle fantasy je od české autorky. Vřele doporučuji. :) :)
veronikaS
  17. 2. 2015, 16:01
Nevím,jak tuto knihu přesně definovat.Začátek byl dobrý ale pak se mi kniha neuvěřitelně NELÍBILA, trochu se to vyvážilo koncem ale přes srdce jsem nemohla přenést jednu věc.Tou věcí bylo to,že autorka MI nechala zemřít MOU NEJOBLÍBENĚJŠÍ postavu,v té chvíli jsem myslela,že se snad zblazním,nevěděla jsem jestli mám brečet nebo s knížkou zlostí hodit...Příběh mě bavil,jen když se odehrával ve snové zemi.Konec jsem sice vážně nečekala ale knize to na hodnocení moc nepřidá.Uděluji 2 hvězdičky,i když,kdyby to šlo,udělila bych 1,5 hvězdičky,protože si kniha nezaslouží ani 2 ale jedna by bylo málo.Nevím jestli to bylo tím,že jsem knihu dočetla až po cca dvouměsíční přestávce ale myslím,že se k této knize vracet nebudu...