Chuť temnoty

Originální název: Darkness Everlasting

Levné knihy KMa - 2010
ISBN: 978-80-7309-815-5

Levné knihy KMa (2010) 978-80-7309-815-5 405

Darcy Smithová vždy cítila, že se něčím liší od ostatních lidí. Jen kdyby věděla, jak moc. O svém pravém původu má jen nejasné tušení, neboť vyrůstala v adoptivní rodině. Jak veliká je její cena, pochopí, až když je osudově vtažena do nemilosrdného boje mezi upíry a vlkodlaky, a zároveň objevuje nový svět plný extáze - a tajemných vášní. Spalován touhou po Darcy by udělal Styx - vládce všech upírů - cokoliv, jen aby ji dostal ze spárů Salvátora Guilianiho, smrtelně nebezpečného vůdce vlkodlaků.. (Založil/a: icekafe)

Lucy Sisk
  28. 2. 2014, 8:29
Příběh je dobrý, ty erotické scény bych si klidně odpustila. Jinak ty charakterové vlastnosti obou postav jsou naprosto rozdílné a pak do sebe zapadnou, jako že se doplní, docela známá věc, a nemyslím si, že by to fungovalo tak hladce, jak to popsala autorka.
guilty.girl
  2. 3. 2013, 19:25
Připadá mi trochu nekombinovatelné, aby byl někdo něžný a romatický, a zároveň drsný a vraždící. Tohle mi trochu nešlo na rozum, protože pohrávat si s myšlenkou temného rytíře, který má ve skutečnosti milou a oddanou duši je tak trochu... Ale počkat! U tohoto se nemá přemýšlet, ale pouze číst. Schvaluji a doporučuji.
LadyCat
  22. 6. 2011, 2:26
Trošku moc sexu a sladkých scén, zdlouhavé pasáže o ničem, ovšem jako kniha, nad kterou nechcete přemýšlet, se osvědčila. Občas mi některé scény i postavy připomínají film svítání... Jen ten byl podán poněkud v rozumnějším duchu. Přesto dávám tři hvězdičky za příběh, který není zas tak běžný.
izabelle
  2. 11. 2010, 8:23
Na to, že já tenhle žánr můžu (a to tak, že hodně), jsem nebyla schopná tohle dočíst. Možná to bylo absencí reálného ohrožení na životě hlavní hrdinky, která mi ani nebyla sympatická. Nebo snad hlavním hrdinou? Nějak jsem mu nemohla věřit, že bůhví kolik tisíc let starý upír se nedokáže ovládat kvůli nějaké servírce. (Trochu True blood, ne? :D)
Asi sem to měla brát jako pwp, ale asi sem přece jenom trochu náročnější čtenář. Možná mě rozmaylilo Bratrstvo černé dýky, kteří splňují všechna má kritéria. Mají děj, hlavní hrdinka je opravdu v reálném nebezpečí, naneštěstí jsou to pořád klony Mary-Sue a všichni muži by si před nimy měli chránit ... celé tělo, má to spoustu scén na eS, stejně jako tohle, ale naštěstí to vyvažujou bitvy a, nevěřím tomu, ale fakt to píšu, méně znamená více.