V objetí temnoty

Originální název: Embrace the Darkness

Levné knihy KMa - 2010
ISBN: 978-80-7309-867-4

Levné knihy KMa (2010) 978-80-7309-867-4 341

Lady Shay je poslední svého druhu, napůl člověk, napůl Shalott. Její krev je drahocennější než zlato, protože dokáže vyléčit všechny neduhy. Leží na ní však kletba, kvůli které musí sloužit vždy majiteli talismanu, jež jí voládá. Krutými cestami osudu se dostává do aukční síně, kde si jí kupuje Viper, okouzlující šéf klanu upírů. Shay a Viper se spolu nesetkávají poprvé. Kdysi mu zachránila život a od té doby po ní Viper touží. Jako se svou otrokyní si s ní může nakládat jak chce… (Založil/a: icekafe)

Lucy Sisk
  8. 3. 2014, 14:17
Příběh je to dobrý, ale nechápala jsem, jak mohla ta hlavní ženská postava v některých situacích uvažovat. Mátlo mě její chování, na jednu stranu bojovnice a na druhou úplně hadrová panenka.
trynitrix
  24. 2. 2013, 20:38
Toto už bylo lepší co se týká onoho příběhu a hlavních postav jdou na to pozvolna ne jak Abby a Dante :-D tak se hned vrhne na třetí dílek :-)
izabelle
  3. 11. 2010, 20:27
Rozhodně lepší jako Chuť temnoty, četla jsem to až potom, ale tohle Chuti nejspíš předcházelo, možná to bude i tím.
Tentokrát jsem hlavnímu hrdinovi věřila jeho nevysvětlitelnou touhu po 'poloviční démonce', protože po ní, přeci, touží každý upír.