Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Reinkarnovaný

70%
4 6
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Reinkarnovaný
Autor:
Originální název: The Reincarnationist

Nejnovější vydání:
Metafora - 2010
ISBN: 978-80-7359-228-8
Počet stránek: 450
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 0x v oblíbených
v přečtených 6x v přečtených
v knihovně 3x v knihovně
k přečtení 6x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Metafora (2010) 978-80-7359-228-8 450

První kniha série Reinkarnovaný.

Fotograf Josh Ryder má zvláštní potíže. Na jedné reportáži se ocitl poblíž pumového atentátu a utrpěl vážný úraz a od té doby zažívá podivné propady do dávné minulosti. Ve svých vizích je pohanským knězem Juliem žijícím před šestnácti stoletími v Římě, kde vládne krveprolití a smrt.
Shodou okolností se Josh ocitne na místě vykopávek, kde archeologové objevili hrobku s mumií vestálky, kněžky, kterou za nedovolený milostný vztah potrestali pohřbením zaživa. Mrtvá svírá v ruce kazetu se šesti drahokamy a zdá se, že by mohlo jít o legendami opředené „kameny návratů", schopné dokázat realitu minulých životů. Ty však někdo vzápětí uloupí a vedoucího archeologa zavraždí.
Joshovy cesty do starověku pokračují a příběh kněze Julia a vestálky Sabiny se proplétá stále víc. Do toho se neodbytně hlásí další život, tentokrát prožitý v nedávné minulosti, a koloběh zločinů sahá až do dnešních dob.
Kdo a proč unesl dcerku archeologovy spolupracovnice? Vrátila se Vestina velekněžka v novém těle? Dávní aktéři se navracejí, aby buď zopakovali, nebo napravili své tehdejší selhání a naplnili tak neúprosný osud... (Založil/a: icekafe)

(více)  
M. J. Rose M. J. Rose
*??.??.1953

Další díla
Zobrazit další díla autora  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Rames
20% 20% 20% 20% 20%
  26. 9. 2016, 12:38
Mno, jsem na rozpacích. Tuto knihu mi doporučila kamarádka a pučila mi dokonce hned všechny díly. Přečetla jsem Reinkarnovaného a byla to ztráta času. Teď na mě z poličky vyčítavě hledí ostatní dva díly a já přemýšlím jak něžně pomluvit něco co se jí líbilo.
Takže velmi stručně , je to psáno jednoduchou formou takže za hlavním příběhem nic nehledejte , byla by to zbytečná snaha, nic tam není. . Hlavní postava fotografa Joshe je dokonale kladná, snaží se pomáhat kde může a komukoli. Přesto že autorka několikrát upozorňuje na jeho klaustrofobii, neustále ho vhání do tmavých tunelů, hlubokých roklí a temných hrobek, ten to snáší s rozechvělým srdcem ale statečně!
A jak to všechno dopadne? Hádejte, ten policajt mu ji zabalil a usek.