Assassins Creed - Zkouška ohněm

Assassins Creed - Zkouška ohněm Originální název: Assassin's Creed: Assassins Vol.1: Trial by Fire
Poprvé vydáno celosvětově: 2016

Crew - 2016
ISBN: 978-80-7449-428-4

Crew (2016) 978-80-7449-428-4 132

Obyčejný život Charlotty De La Cruzové se obrátí vzhůru nohama, když ji okolnosti zničehonic vrhnou přímo do šerého světa bratrstva asasínů a učiní z ní součást jejich staletí starého soupeření s řádem templářů. Její genetická paměť je klíčem k tajemství jednoho z jejích předků, asasína Toma Stoddarda, a bratrstvo se musí dozvědět pravdu. Zoufalé pátrání po vzpomínce, která by mohla zachránit mnoho životů, přinutí Charlottu na vlastní kůži prožít panický strach a hysterii panující v době nechvalně proslulých salemských čarodějnických procesů! (Založil/a: icekafe)

Anthony Del Col Anthony Del Col

Conor McCreery Conor McCreery

Neil Edwards Neil Edwards

LuKiss
  3. 1. 2017, 12:22
Chvilku sem byl nadšený, na prvních stránkách se noříme do divokého západu, který bych v sérii AC opravdu uvítal, pak se ale děj přesouvá do Salemu a bohužel, přichází i hráčům známý kolotoč. Souboj Assassínů s templáři v komixovém vydání není úplně špatná volba, víc si jí ale asi užije člověk, který prostředí nezná a celý svět teprve objevuje. Sem zvědavý, jestli se další díly budou točit stále kolem slečny De La Cruzové, nebo se jen vybere zase nějaké nové maso do mlýnku a celý slet událostí se bude jen po sté opakovat.
Sierea
  1. 11. 2016, 14:05
Na tento komiks jsem se vážně těšil, jelikož mne celý svět asasínů už dlouho unáší. Po přečtení už jsem ale tak nadšený nebyl. Bohužel to nepřineslo nic moc nového. Veterána příběh prostě nějak neohromí.